Hakkımızda
Buradasınız: Anasayfa / Hakkımızda
Hakkımızda

2019 yılında “Evinizdeki Güzellik” felsefesi ve sloganı ile üretim ve satış yapmaya başlayan Renas Home ,tüketicilerin beklentileri doğrultusunda ürünler tasarlayarak pazara sunmuş ve bunun sonucunda sektörünün bilinen ve tercih edilen markası olarak yerini almıştır.

Koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke edinen Renas Home bu sayede elde ettiği kazanımları yatırıma dönüştürmüş olup her geçen gün kendini geliştirmiş ve 5000m2’lik açık alan üzerine kurulu 3500m2’lik son teknoloji makinelere sahip üretim tesisinde Ahşap ve Modüler ürünler ile koltuk takımları üreten bir firma haline gelmiştir.

Üretmiş olduğu ürünleri ülkemizin değişik bölgelerinde bulunan satış noktaları Ve Kendi Satış Mağazalarında tüketicilerle buluşturan Renas Home, ayrıca 27 ülkeye de ihracat yaparak ülkemiz ekonomisine katkı yapmaktadır.


Vizyonumuz
Estetik ve ergonomik ürünler tasarlayan ve üreten Türkiye’nin saygın mobilya markası olmak.

Misyonumuz
Yaşam alanlarımızdan en önemlisi olan evimizi, zevkimiz doğrultusunda dekore etmenin herkesin hakkı olduğuna inanarak, bu doğrultuda mobilyalar tasarlamak ve üretmek ve siz değerli müşterilerimizin evlerini hayallerini süslemek.


0

0

0

0
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın